HepiSorKategori: Bakımmerhaba ben ilk defa köpek bakiyorum 2 aylik goldenm..
Misafir 3 sene önce sordu

merhaba ben ilk defa köpek bakiyorum 2 aylik goldenm var sadece 1 aşısı yapılmış ic parazit aşısı galiba tuvalet olayina ilk gazete uzerinde başladım en cok ihtiyacm olan bilgi cok onemli dedgnz bi nokta varmidr bana önere bilecegnz birde ödül olarak cok küçük parcalar halinde sosis kullanabilirmym bi zarari olur mu

1 Yanıt
Buğra Öklen Veteriner Hekim 3 sene önce yanıtladı

Merhaba,

Sitemize üye olursanız sorularınızın devamında süreci takip edebilir ve daha net bilgiler verebiliriz. Öncelikle önerim parazit tedavilerinin tamamlanmasının ardından aşı programına başlamanız. Tuvalet eğitiminde sabırlı olmanız ve yanlış bir davranışta kızmadan doğruyu ödüllendiren yaklaşımla çözüme ulaşmanız gerekiyor.

Ödül olarak verebileceğiniz köpekler için sunulan çok fazla seçenek bulunuyor. Özellikle sosis,salam gibi yiyecekleri asla vermenizi tavsiye etmiyorum. Temelde bizler için zararlı veya katkı içeren yiyeceklerin dostlarımız için de zararlı olacağını kural olarak belirleyebilirsiniz. Bunun dışında soğan,sarımsak,üzüm,yüksek şeker içeren meyveler, yağlı ve baharatlı yiyeceklerden uzak durmalısınız.

Görüşmek üzere.

Toplam 0 kişiden 0 kişiye bu cevap yardımcı oldu.

Bu cevap size yardımcı oldu mu?