HepiSorKategori: Davranış4 yaşında kedim sürekli kızgınlık belirtileri gösteriyor
Lara 3 sene önce sordu

Merhaba kedim erkek dört yasında ve 6 ayliktan beridir kisir daha once hic ciftlesmesi olmadi ama yaklasik bir aydir aralikli olarak genellikle battaniye olmak uzere cesitli kumaslari isirip mirlayip kizginlik belirtileri gösteriyor. Bunu yaptigi esnada sevmeye calistigimda bana miyavliyo acaba bir rahatsizligi olabiir mi bu normal mi. 4 senedir hic boyle seyler yapmamisti.

1 Yanıt
Buğra Öklen Veteriner Hekim 3 sene önce yanıtladı

Merhaba,
 
Kedilerde bu tür kumaş, örtü, battaniye gibi cisimleri emme davranışları genellikle mutlu ve rahat hissettikleri anlarda görülür 🙂 Bu süreçte onunla ilgilenebilir ve oyunlarla enerjisini atmasını sağlayabilirsiniz. Bir problem olduğunu düşünmüyorum ancak anormal bir belirti görürseniz bunu tekrar bize iletebilirsiniz.
 
Görüşmek üzere

Larask 3 sene önce yanıtladı

Merhaba Buğra bey öncelikle teşekkür ederim yalniz sadece battaniyeyi emmiyor ayni zamanda bacaklarinin arasina alip yani resmen battaniyeyle iliski yasiyor 🙂 4 sene boyunca hic boyle bi hareket yapmadigi icin suphelendirdi aslinda beni baska bir sorunu yok bu davranisini da normal kabul edebilir miyiz gecer mi bir sure sonra cok sık yapmaya basladi çünkü.

Toplam 1 kişiden 0 kişiye bu cevap yardımcı oldu.

Bu cevap size yardımcı oldu mu?