HepiSorKategori: DavranışKedim halsiz ve kafasını arkaya atıyor
Profile photo ofmaxxua998Emir Han Ertugan 2 sene önce sordu

Sorun kedimin yaptığı hareket,
Kedimin herhangi ekstra bi sorunu yok bu garip bi hareket anlatmadan önce bi bilgi veriyim.
Normalde kedim hareketli bir tekir yeri geliyo bol bol uyuyor yeri geliyo bol bol oyun oynuyoruz. Ama 2 ay önce bu aynı sorun olduğunda (1 haftalık kadar bi süre yaptı) veteriner hekimime sordum ve sıkıntısı yok her şey normal dedi gözüne flash patlamıştır falan dedi ve geçiştirdi gibi.

Sorun şu;
Kedim halsiz ve kafasını arada bir arkaya atıp ağzını açıyor ve gözünü kısıyor bunu tekrarlıyor (sağ gözünü kısıyor).
Canı acıyormuş gibi hissediyorum ama dili yok ki konuşsun şuram acıyor diye, gidip veterinere sorup gösterdiğimde de bir şeyi yok diyor
ne saçma ya bir şeyi yoksa neden yapıyor?
Videosunu ekleyemiyorum, lütfen sizden yardım istiyorum, ilerde tek hayalim veteriner olup küçük dostlarımla, savunmasız canlılarla ilgilenmek olucak. Videosu var atabileceğim bir bölüm yok sanırım. Bir de adıyla seslenince hemen bakardı şimdi bakmak istemiyor, neden?

Attachments
1 Yanıt
Buğra Öklen Veteriner Hekim 2 sene önce yanıtladı

Merhaba,
 
Kedinizin videosunu bugra@hepipet.com adresine mail ile iletebilirsen yardımcı olabilirim. Bir çok sebebe bağlı olabileceği gibi dikkatinizi çeken kulağını kaşıma, başını yana eğme, kulağına dokundurmama gibi davranışlar gösteriyor mu? Kediniz daha önce yüksekten düşme, yaralanma veya kırık gibi bir sağlık sorunu yaşamış mıydı? Cevaplarınıza göre tekrar yardımcı olabiliriz.
 
Geçmiş olsun

Toplam 0 kişiden 0 kişiye bu cevap yardımcı oldu.

Bu cevap size yardımcı oldu mu?