HepiSorKategori: SağlıkKöpeğim son zamanlarda halsizleşti
Tuğçe 2 sene önce sordu

Merhaba köpeğim Gece odama geldi ve odamın karanlık ara boşluğuna yattı ve bir gün sonrası akşam sularına kadar kalkmadı ordan ne yemek yedi ne su içti sadece yattı uyudu normalde hareketli bir köpektir kapıyı açtığımız an koşarak gelirdi veya dışarı çıkcağımız zaman kapıda zıplar durur ama 1 günde halleri hareketleri bir anda kesildi.Sahiplendim sahiplendiren kişi kısır olup olmadığını bilmiyor hamilelikten korkuyorum veya depresyona girmesinden birde yaşı şuan 3-4 olması lazım birazda yaşlandığı için yavaş yavaş belirtileri çıkıyor diye düşünüyorum öğrenciyim şuan veterinere götüremiyorum bissürü işlem yapıyorlar ve benim bunları karşılıcak şuan durumum yok sizce ne yapmalıyım? sizce neyi var?

1 Yanıt
Buğra Öklen Veteriner Hekim 2 sene önce yanıtladı

Merhaba,
 
Köpeğinizin yaşadığı halsizlik ve iştahsızlık önemli bir sağlık sorununa işaret ediyor olabilir. Şu durumda evde yapabileceğiniz bir destekten ziyade klinik açıdan değerlendirilmesi gerekli. 3-4 yaş henüz genç dönemde kabul ettiğimiz bir yaş aslında. Özellikle hastalıkların görülmesi için erken bir yaş diyebilirim. 
 
İlinizde varsa veteriner fakültesi hastanesine ya da belediyenin hizmet veren kliniklerine ulaşarak daha uygun bir çözüm arayabilirsiniz. 
 
Geçmiş olsun

Toplam 0 kişiden 0 kişiye bu cevap yardımcı oldu.

Bu cevap size yardımcı oldu mu?