HepiSorKategori: SağlıkSelin Yağcıoğlu sayesinde sitenizi keşfettim ona ve..
Selin 3 sene önce sordu

Selin Yağcıoğlu sayesinde sitenizi keşfettim ona ve size ne kadar teşekkür etsem az 🙂 Benim problemim köpeğimin çok tüy dökmesi. Sorunu sormadan önce sitenizdeki tüy probleminden şikayetçi üyelerin sorularını ve yorumları okudum. Köpegim 11 aylık bir maltese terrier erkek. Bunları baz alarak şunları söylemeliyim köpeğime mama olarak açık mama alıyorum öğrenci olduğum için, çinko b vitaminleri omega önermişsiniz bunları nereden temin edebilirim? Bu vitaminler de işe yaramaz ise başka bir öneriniz var mıdır? Sevgiler 💜

1 Yanıt
Asena Sevil Veteriner Hekim 3 sene önce yanıtladı

Merhaba Selin 🙂
Biz de düşüncelerin için sana teşekkür ederiz. Umarız dostlarımızın sağlığı ve beslenmesi konusunda sitemiz aracılığıyla yardımımız dokunur 🙂 
 
Maalesef bahsettiğimiz gibi tüy dökülmesi bizim saçlarımızın dökülmesi gibi doğal bir süreçtir ve beslenme bu konuda en önemli etkendir. Bir şekilde daha iyi bir mamaya geçmeye çalışman ileride yaşayabileceğiniz potansiyel sağlık problemlerinin de önüne geçmeni sağlayacak.
Her gün fast food yediğini ve yıllar sonra ortaya çıkabilecek sağlık problemlerini bu sürece benzetebiliriz. Önerdiğimiz multi vitamin ve tüy destekleyici takviyeleri üye olurken kullandığın mailine ileteceğiz. Bunun dışında probiyotik desteği de dostlarımızın tüy yapısının iyileşmesinde etkisini gördüğümüz desteklerden biri. 
 
Profilinden evcil dostunu kaydederek bir sonraki sorunda seni daha kolay hatırlamamızı sağlayabilirsin 🙂 Bu sayede gelişmeleri de takip edebiliriz.
 

Toplam 0 kişiden 0 kişiye bu cevap yardımcı oldu.

Bu cevap size yardımcı oldu mu?