Prime Bakım ve Davranış

HepiPet Prime ile Dostunun Bakımı ve Davranışlarında Çözüm Yanıbaşında

Evcil hayvan bakımı ve davranışları konusunda yaşadığın inatçı problemler mi var? İhtiyaç duyduğun öneri ve destek HepiPet Prime ile bir tık uzağında.

Bakım ve Davranış


Tüy bakımı, ağız ve diş problemleri gibi sık karşılaşılan konularda

Agresyon, saldırganlık, kızgınlık dönemi gibi inatçı problemlerde

Baş edemediğiniz sorunlarınızda veteriner hekimlerimiz yanında

  • 4 Yaşındaki Kedi ve köpeklerin %85’inde Ağız ve Diş Problemleri Görülüyor
  • Düzenli parazit tedavisi yapılmayan bir kediden insana 7 farklı hastalık bulaşabilir
  • Tüy dökülmesi bir araştırmaya göre evcil hayvan sahiplerinin %72’sini rahatsız eden, çözülebilir bir problemdir

Sıkça Sorulan Sorular

HepiPet Prime üyeliği nedir?

HepiPet Prime, seninle eşleştirilen veteriner hekimine 7/24 ulaşabildiğin, acil durumlar dışında, sağlık, beslenme, davranış ve bakım gibi konularda danışmanlık hizmeti alabileceğin bir koruyucu hekimlik platformudur.

Neden HepiPet Prime ?

HepiPet Prime, evcil hayvan sahiplerinin yaşadıkları sorunları çözmek için vardır. Evcil hayvan sahipleri, acil durumlar dışında da, hayvanları hakkında sorular sorma ihtiyacı hisseder. Bazen, sormak istedikleri sorular konusunda emin olamadıklarından sorularını erteleyebilirler.

İnternetteki bilgi karmaşası ve doğru bilgiye ulaşmadaki zorluklar kötü sonuçlar doğurabilir. Bu noktada, veteriner hekime ulaşma ve kısa zamanda bilgi sağlamayı hedefler.

Kimlere hizmet verir?

HepiPet Prime, kedi, köpeğin yanında probleme bağlı olarak da kuş ve bazı egzotik hayvanların sağlık ve beslenmesi konusunda danışmanlık hizmeti verir.

Ne sağlar?

HepiPet Prime, evcil dostunla ilgili olağan dışı bir gözlemin varsa, kliniğe götürüp götürmemen konusunda yardımcı olur. Dostuna uygun beslenme programını sunarak sağlıklı beslenmesine katkı sağlar.Koruyucu hekimlik anlayışıyla, hastalıkları erken teşhis edebilir, böylece tedaviyi kolaylaştırır ve klinik masraflarını da azaltır.

Ne sağlamaz?

HepiPet Prime bir koruyucu hekimlik ve danışmanlık hizmetidir. Hayvanının beslenmesini, yaşam şartlarını, vereceğiniz bilgileri takip ederek hastalıkları henüz ortaya çıkmadan yada erken aşamada fark ederek çözüme ulaştırmayı amaçlar.

HepiPet Hekimleri teşhis koymaz, ilaç yazmazlar. Eğer gerekiyorsa, tedavinize kliniğinizle yada ”Evde tedavi” hizmetimizle devam edebilirsin.

Acil bir durumda tavsiyemiz; en yakındaki ”veteriner kliniğine” gitmendir.

Neden ''Acil durumlar dışında''?

HepiPet Prime bir koruyucu hekimlik hizmetidir. Hastalıkları henüz ortaya çıkmadan yada sebep olabilecek riskleri önceden görerek,  evcil dostlarımıza sağlıklı bir hayat sunmayı hedefler. Acil bir durumda tavsiyemiz; en yakınınızdaki ”veteriner kliniğine” gitmendir.

Sistem nasıl işliyor?

HepiPet Prime üyeliğinizi aldıktan sonra, ilk olarak dostunuz hakkında bilgileri topluyoruz. Daha sonra, sağlık geçmişini ve beslenme alışkanlıklarını sistemimize kaydediyoruz.

Daha sonra iletişime geçerek sistemimizi ve sahip olduğunuz ayrıcalıkları mail yoluyla sizlere iletiyoruz.

Üyeliğiniz boyunca, sizinle eşleştirilen bir veteriner hekimden 7/24 veteriner danışmanlığı alabiliyorsunuz. Eğer hekiminizi değiştirmek isterseniz, bir başka hekimimiz ile sizi eşleştiriyor ve sağlık kayıtlarınızı aktarıyoruz.

Ödemeyi Nasıl Yapacağım?

Ödemeyi sitemiz üzerinden taksitli olarak da gerçekleştirebilirsin. Ödemen alındıktan sonra, dostun hakkındaki bilgileri kaydedeceğiz ve takibini yapmaya başlayacağız. Ödeme sistemimizde iyzico altyapısını kullanıyoruz

Memnun kalmazsam?

Üyeliğinden memnun kalmadığın takdirde, istersen farklı bir hekim ile danışmanlık hizmetine devam edebilir yada üyeliğini sonlandırabilirsin. Üyeliğini sonlandırdığın süreye kadar yararlandığın avantajlar ve alışverişlerindeki indirimler kesinti yapılarak üyelik ücretin 3 iş günü içerisinde iade edilir.

HepiPet Prime üyeliği hakkında daha detaylı bilgi almak istersen