Prime Üyesi Ol

HepiPet Prime Üyelik Seçeneklerimiz

Bire Bir Veteriner Hekim Desteği
Dostuna Özel Beslenme Programı
Özel İçerik ve Kılavuzlar
İndirimli İşbirlikleri
Anlaşmalı Kliniklerde İndirim
20 TL Değerinde Hediye Çeki

Ömür Boyu Üyelikler Çok Yakında 🐾

1 AY

Bire Bir Veteriner Hekim Desteği

Özel İçerik ve Kılavuzlar

Dostuna Özel Beslenme Programı

İndirimli İşbirlikleri

       Anlaşmalı Kliniklerde İndirim

       20 TL Değerinde Hediye Çeki

1 YIL

Bire Bir Veteriner Hekim Desteği

Özel İçerik ve Kılavuzlar

Dostuna Özel Beslenme Programı

İndirimli İşbirlikleri

Anlaşmalı Kliniklerde İndirim

20 TL Değerinde Hediye Çeki

HepiPet Prime Üyelerine Özel Avantajlar

HepiPet Prime Üyelerine Özel Avantajlar

HepiPet Prime Üyeleri Ne Dediler?

HepiPet Prime Üyeliği İle

7 / 24 Online Koruyucu Veteriner Hekim

Önce hayvan dostuna uzman bir veteriner hekim atıyoruz. Veteriner hekimin, hayvanının sağlığı, mutluluğu ile ilgili tüm sorularına öncelikli cevap verip, e-posta adresine gönderiyor.

Dostuna Özel Beslenme Programı

Dilersen hayvan dostuna özel kilo takibini yapıyor ve ona özel olarak, veterinerler tarafından hazırlanmış aylık beslenme programını düzenli olarak e-postana gönderiyoruz.

İndirimli Alışveriş

Hepipet üzerinden yapacağın, alışverişlerin için veteriner hekimine danışma imkanı sunuyor ve alışverişlerinde sana özel indirimler sunuyoruz.

Evcil Hayvanına Özel İçerikler

Her ay veteriner hekimlerce yazılmış, kaliteli içerikler paylaşıyoruz. Üstelik sahip olduğun hayvanın özelliklerine göre hazırlanan kılavuzlarla, internet aramalarında kaybolmamanı, bilimsel olmayan içeriklerle yanılmamanı istiyoruz.

Özel Anlaşmalar ve İşbirlikleri

Köpek otelinden, hayvan dostu mekanlara, pet kuaförlerden, evde aşıya kadar pek çok hizmetten avantajlı olarak faydalanabileceğin adres : Hepipet Prime. Anlaşmalı işbirliklerimiz her geçen gün artacak.

Diğer hayvanseverlerle iletişim

Sitemizde seninle aynı şeyleri yaşayan hayvan sahipleri ile iletişime geçebilir, Hepipedia’dan, forumlardan faydalanabilir, sohbet grupları oluşturabilirsin, duyurularını paylaşabilirsin.

HepiPet Prime ile Ayrıcalıklı Hizmet Almaya Hazırsan Başlayalım

Veteriner hekimine kolayca ulaşabileceğin HepiPet Prime üyeliği

Memnun kalmadığında ise ücretsiz iptal edebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

HepiPet Prime üyeliği nedir?

HepiPet Prime, seninle eşleştirilen veteriner hekimine 7/24 ulaşabildiğin, acil durumlar dışında, sağlık, beslenme, davranış ve bakım gibi konularda danışmanlık hizmeti alabileceğin bir koruyucu hekimlik platformudur.

Neden HepiPet Prime ?

HepiPet Prime, evcil hayvan sahiplerinin yaşadıkları sorunları çözmek için vardır. Evcil hayvan sahipleri, acil durumlar dışında da, hayvanları hakkında sorular sorma ihtiyacı hisseder. Bazen, sormak istedikleri sorular konusunda emin olamadıklarından sorularını erteleyebilirler.

İnternetteki bilgi karmaşası ve doğru bilgiye ulaşmadaki zorluklar kötü sonuçlar doğurabilir. Bu noktada, veteriner hekime ulaşma ve kısa zamanda bilgi sağlamayı hedefler.

Kimlere hizmet verir?

HepiPet Prime, kedi, köpeğin yanında probleme bağlı olarak da kuş ve bazı egzotik hayvanların sağlık ve beslenmesi konusunda danışmanlık hizmeti verir.

Ne sağlar?

HepiPet Prime, evcil dostunla ilgili olağan dışı bir gözlemin varsa, kliniğe götürüp götürmemen konusunda yardımcı olur. Dostuna uygun beslenme programını sunarak sağlıklı beslenmesine katkı sağlar.Koruyucu hekimlik anlayışıyla, hastalıkları erken teşhis edebilir, böylece tedaviyi kolaylaştırır ve klinik masraflarını da azaltır.

Ne sağlamaz?

HepiPet Prime bir koruyucu hekimlik ve danışmanlık hizmetidir. Hayvanının beslenmesini, yaşam şartlarını, vereceğiniz bilgileri takip ederek hastalıkları henüz ortaya çıkmadan yada erken aşamada fark ederek çözüme ulaştırmayı amaçlar.

HepiPet Hekimleri teşhis koymaz, ilaç yazmazlar. Eğer gerekiyorsa, tedavinize kliniğinizle yada ”Evde tedavi” hizmetimizle devam edebilirsin.

Acil bir durumda tavsiyemiz; en yakındaki ”veteriner kliniğine” gitmendir.

HepiPet Prime ayrıcalıkları neler?

  • Üyeliğin sayesinde, dostunla eşleştirilen veteriner hekimine 7/24 ulaşabilirsin
  • Hepipet.com adresinden yapacağın tüm ürün alışverişlerinde, sadece üyelerimizin yararlanabileceği indirimlerden yararlanabilirsin.
  • Anlaşmalı firmalarımızdan alacağınız hizmetlerde de indirimlerimizden faydalanabileceksin. ( Pet Kuaför, Pet Otel, Köpek Eğitimi vb.)

Ayrıca;

  • Her hafta, veteriner hekimlerimizin kaleme aldığı yazıların mail aboneliğine,
  • Her ay sonu dilersen dostuna özel kilo takibi ve beslenme programına,
  • Bunun yanında evde kolayca yapabileceğin ödül mamaları ve evcil dostu tariflerine ulaşabilirsin.

Neden ''Acil durumlar dışında''?

HepiPet Prime bir koruyucu hekimlik hizmetidir. Hastalıkları henüz ortaya çıkmadan yada sebep olabilecek riskleri önceden görerek,  evcil dostlarımıza sağlıklı bir hayat sunmayı hedefler. Acil bir durumda tavsiyemiz; en yakınınızdaki ”veteriner kliniğine” gitmendir.

Sistem nasıl işliyor?

HepiPet Prime üyeliğinizi aldıktan sonra, ilk olarak dostunuz hakkında bilgileri topluyoruz. Daha sonra, sağlık geçmişini ve beslenme alışkanlıklarını sistemimize kaydediyoruz.

“HepiPet Prime’a Hoşgeldin” kitapçığıyla sistemimizi ve sahip olduğunuz ayrıcalıkları mail yoluyla sizlere iletiyoruz.

1 yıllık üyeliğiniz boyunca, sizinle eşleştirilen bir veteriner hekimden 7/24 veteriner danışmanlığı alabiliyorsunuz. Eğer hekiminizi değiştirmek isterseniz, bir başka hekimimiz ile sizi eşleştiriyor ve sağlık kayıtlarınızı aktarıyoruz.

Ödemeyi Nasıl Yapacağım?

HepiPet Prime üyeliği yıllık 249 TL’dir.

Ödemeyi sitemiz üzerinden taksitli olarak da gerçekleştirebilirsin. Ödemen alındıktan sonra, dostun hakkındaki bilgileri kaydedeceğiz ve takibini yapmaya başlayacağız.

Memnun kalmazsam?

Üyeliğinden memnun kalmadığın takdirde, istersen farklı bir hekim ile danışmanlık hizmetine devam edebilir yada üyeliğini sonlandırabilirsin. Üyeliğini sonlandırdığın süreye kadar yararlandığın avantajlar ve alışverişlerindeki indirimler kesinti yapılarak üyelik ücretin 3 iş günü içerisinde iade edilir.

HepiPet Prime üyeliği hakkında daha detaylı bilgi almak istersen